نمایندگی ایران رادیاتور

نمایندگی ایران رادیاتور شرق یا امداد پکیج شرق در شمال تهران و شرق تهران شعبات زیادی را راه اندازی کرده و از سال 1402 در سریع ترین زمان ممکن تعمیرکار پکیج را به محل اعزام مینماید ایران رادیاتور شرق در مناطق مختلفی از تهران مانند  لواسان، شمیرانات، اسلامشهر، پرند،شمال تهران،جنوب تهران، غرب تهران،شرق تهران،اندیشه و ...نیز نمایندگی دارد. تاسیسات شیری از جمله این مراکز است که با مراجعه به آن می‎توانید انواع محصولات ایران رادیاتور و سایر برندهای مطرح مانند بوتان را خریداری نمایید. با خرید از این نمایندگی، از خدمات نصب، سرویس و تعمیر انواع پکیج  و کولر گازی نیز بهره‌مند خواهید شد.

شماره تماس نمایندگی ایران رادیاتور

شماره تلفن نمایندگی ایران رادیاتورشرق 09913348430-09363348430 می باشد شما میتوانید برای دریافت خدمات و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور و دیگر پکیج ها با ما در تماس باشید 

آیا پکیج ایران رادیاتور کیفیت دارد یا خیر این مسئله بیشتر مشتریان و مردم عزیز میباشد  

برای اینکه به ایران رادیاتور اعتماد کنید، چهار ویژگی مهم این شرکت را با شما در میان می‎گذاریم:

 • این شرکت بزرگترین تولیدکننده پکیج دیواری، رادیاتورهای آلومینیومی و مشعل ‌های صنعتی و خانگی در خاورمیانه است.
 • ایران رادیاتور یکی از سه شرکت برتر در زمینه تولید مشعل ‎های صنعتی در جهان است.
 • ایران رادیاتور یکی از سه شرکت برتر در زمینه تولید رادیاتورهای آلومینیومی در سطح جهان است.
 • ایران رادیاتور در لیست ده شرکت برتر که در تولید پکیج دیواری در جهان فعالیت دارند، قرار گرفته است.

نمایندگی ایران رادیاتور

خدمات نمایندگی ایران رادیاتور شمال تهران برای تعمیر و سرویس پکیج دیواری

با مراجعه به نمایندگی ایران رادیاتور می‎توانید از خدمات تعمیر و سرویس پکیج دیواری و خرید پکیج دیواری ایران رادیاتور به راحتی بهره‌مند شوید.سروسکاران پکیج و همکاران امداد پکیج شرق که در این مراکز فعالیت دارند، به خوبی با قطعات، مشکلات احتمالی و چگونگی تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور آشنا هستند. مهندسین امداد پکیج شرق به شما پیشنهاد می‌کنند تا برای کاهش هزینه‌ها، همواره از خدمات سرویس این مرکز استفاده نمایید. برای این منظور کافی با این مرکز تماس بگیرد تا کارشناس ما به محل اعزام شود. 

سرویس‌های دوره‌ایی تجهیزاتی مانند آبگرمکن، کولر گازی، پکیج دیواری و ... از بروز خسارت‌های جدی جلوگیری خواهد کرد. برای این منظور بهتر است هر سال یکبار از خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای تعمیر و سرویس پکیج دیواری استفاده نمایید. گاهی اوقات نیز مشتریان ترجیح می‌دهند، هر شش ماه یکبار از این خدمات بهره ببرند.

خدمات نمایندگی تعمیرات  پکیج ایران رادیاتور


دلایل گرم نشدن آب پکیج دیواری ایران رادیاتور چیست؟

دلایل مختلفی باعث بروز این مشکل می‎شود که از آن جمله می‎توان به افت فشار آب منزل اشاره کرد. برای حل این مشکل شاید نیازی به سرویس و تعمیر پکیج نباشد. کافی است به شیوه‎ایی مناسب میزان فشار آب را بالا ببرید. با نصب پمپ آب احتمالا این مشکل حل خواهد شد.

از دیگر دلایلی که باعث بروز این مشکل می‌شود، می‎توان به رسوب‌گیری مبدل ثانویه اشاره کرد. در خدمات سرویس دوره‎ایی، تکنسین این موضوع را بررسی خواهد کرد. در صورت امکان با استفاده از مواد خاص، مبدل تمیز خواهد شد، در غیر این صورت به شما پیشنهاد می‎شود تا قطعه را تعویض نمایید. زمانی که از خدمات نمایندگی  ایران رادیاتور شمال تهران برای تعمیر پکیج دیواری، استفاده می‌کنید مطمئن خواهید شد که از قطعات اصلی  و با کیفیت بهره برده می‎شود. این امر بازدهی و طول عمر دستگاه را افزایش خواهد داد.

گاهی اوقات علت گرم نشدن آب در پکیج دیواری، مربوط به هواگیری آن است. برای حل این مشکل، کافی است هواگیری سیستم به درستی انجام شود.

دلیل سرد بودن شوفاژ در پکیج ایران رادیاتور چیست ؟

گاهی اوقات پکیج دیواری به خوبی کار می‌کند، اما رادیاتورها همچنان سرد هستند. بروز این مشکل نیز دلایل زیادی دارد که از آن جمله می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در داخل لوله‌ها هوا وجود دارد.
 • فشار آب کافی نیست.
 • دیافراگم خراب است.
 • ترموستات و شیرهای آب خراب هستند.

دلیل ریزش آب از زیر پکیج چیست ؟

 اگر پکیج را به تازگی از نمایندگی ایران رادیاتور شمال تهران  خریداری و نصب کرده‌اید، احتمالا مشکلی در نصب آن وجود دارد. اگر اتصالات به خوبی عایق بندی نشده باشند، این مشکل بروز خواهد کرد. به همین دلیل توصیه می‌شود تا از خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای نصب پکیج  بهره ببرید. برای این منظور کافی است با کارشناسان ما در نمایندگی ایران رادیاتور شمال و امداد پکیج تماس بگیرید تا تعمیرکار پکیج به محل اعزام شود 

پکیج خاموش می شود

گاهی اوقات منابع انرژی برای روشن شدن پکیج مهیا است، اما به خودی خود خاموش می‎شود. علت بروز این مشکل می‎تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • خرابی ترموستات
 • انسداد و گرفتگی شیر ورودی آب. این مشکل معمولا به دلیل ایجاد رسوب رخ می‎دهد.
 • کاهش فشار آب
 • خراب بودن پمپ دستگاه. در این حالت آب به خوبی در سیستم به گردش در نخواهد آمد.
 • لوله‌ها هوا گرفته‌اند.

برای حل این مشکلات بهتر است از خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای تعمیر و سرویس پکیج دیواری استفاده نمایید.

خدمات نمایندگی ایران رادیاتور نصب پکیج

پکیج‌های ایران رادیاتور را می‎توانید در دو مدل زمینی و دیواری از نمایندگی ایران رادیاتور خریداری نمایید. از انواع زمینی برای ساختمان‌های ویلایی استفاده می‌شود، در حالیکه نوع دیواری برای آپارتمان‌ها مناسب هستند. پس از خرید، بهتر است از خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای نصب پکیج بهره ببرید. در نصب پکیج به موارد زیر توجه می‌شود:

 • بهتر است این سیستم گرمایشی در محیطی مانند بالکن نصب شود.
 • سیستم را در مکانی نصب کنید که به راحتی بتوانید آب، برق و گاز آن را تامین کنید.
 • از دودکش‌های مناسب استفاده کنید. هر وسیله گازسوز باید یک دودکش مجزا داشته باشد.
 • نصب پکیج برای فضاهای کمتر از 60 متر پیشنهاد نمی‌شود.

خدمات نمایندگی ایران رادیاتور برای تعمیرپکیج ایران رادیاتور


نمایندگی ایران رادیاتور تهران


 • نمایندگی پکیج و خدمات پس از فروش ایران رادیاتور

خدمات پس از فروش ایران رادیاتور، نمایندگی ایران رادیاتورنارمک، نمایندگی رسمی ایران رادیاتور،
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور درتهران نو، نمایندگی ایران رادیاتور دماوند، نمایندگی ایران رادیاتور دراقدسیه،
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور،نمایندگی فروش ایران رادیاتور، نمایندگی خدمات پس از فروش ایران رادیاتور، 

نمایندگی ایران رادیاتور تهران

یکی از شایع‌ترین مشکلاتی که در تاسیسات یک ساختمان از قبیل ساختمان‌های مسکونی و یا اداری و خدماتی و.. ایجاد می‌شود از کار افتادن و یا خرابی پکیج، . است. در صورتی که بخواهید خودتان دست به کار شوید و به تعمیر این ابزار دست بزنید، این امکان وجود دارد که مشکلی به مشکلات خود اضافه کنید و هزینه بیشتری را برای خود ایجاد نمایید. بنابراین بهترین راه برای تعمیر این نوع از محصولاتی که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند مراجعه به دفاتر نمایندگی و یا تماس با این واحدها است. در صورتی که دفتر نمایندگی و تعمیرگاه ویژه این محصولات در نزدیکی محل زندگی شما واقع شده باشد کارتان بسیار ساده خواهد بود.

نمایندگی ایران رادیاتور شمال تهران

 

خدمات ایران رادیاتور در شمال تهران، از دیگر مناطقی است که امداد پکیج شرق در این ناحیه نیز اقدام به تاسیس دفتر نمایندگی و ارائه خدمات پس از فروش و تعمیر پکیج  ایران رادیاتور نموده است. بنابراین تمامی افراد و خانواده‌هایی که ساکن مناطقی از قبیل نارمک، هفت حوض، رسالت، مجیدیه و هنگام هستند می‌توانند برای برخورداری از این خدمات با دفتر نمایندگی امداد پکیج  شرق تهران تماس بگیرند. هم‌چنین افرادی که ساکن هنگام، فرجام، دلاوران، سبلان، دردشت، حکیمیه، علم و صنعت اقدسیه شریعتی پاسداران فرشته الهیه عراقی و..